Kostaryka: międzynarodowe targi lotnicze w San José

Podczas targów „Aerospace Meetings”, które odbędą się w San José w dniach 27-29 stycznia br., Kostaryka będzie miała okazję pokazać się jako potencjalny producent i eksporter w sektorze aeronautyki. „Jest to wydarzenie, na którym będziemy mogli gościć krajowych dostawców, międzynarodowych nabywców oraz lokalne i międzynarodowe instytucje zajmujące się przemysłem kosmicznym” – powiedział Álvaro Piedra, dyrektor handlowy Promocji Handlu Zagranicznego (Procomer).

Przez trzy dni ponad 60 międzynarodowych firm z branży lotniczej będą miały okazję uczestniczyć w konferencjach, wystawach i spotkaniach handlowych. Wśród nich znajdą się tak znaczące firmy jak Eaton, Safran, Helicorp, Textron, Nature Air czy Bombardier.

Procomer już wcześniej organizował podobne wydarzenia w Meksyku i Kanadzie. Tegoroczna impreza jest pierwszą tego typu w Ameryce Środkowej i Południowej. Podczas targów odbędą się dwa duże seminaria – „jedno dla promowania firm krajowych i drugie, na którym klienci będą mogli powiedzieć, czego szukają w regionie” – wyjaśnił Piedra. Wśród uczestników wydarzenia będą przedstawiciele przedsiębiorstw z Francji, Argentyny, Panamy, Hondurasu, Kanady, Meksyku, Salwadoru i Nikaragui.

Ponadto, Procomer zapowiedział również obecność specjalistów z zakresu usług, elektroniki i mechaniki „dla gości, którzy chcą mieć konkretniejsze wyobrażenie o pracy wykonywanej w kraju”.

Źródło: http://www.americaeconomia.com/negocios-industrias/costa-rica-organizara-feria-de-aeronautica-para-posicionarse-como-exportador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *