Trzy Ameryki Tomasza Gorazdowskiego

Tomasz Gorazdowski, którego słuchacze Trójki znają raczej z relacji sportowych, jako zapalony podróżnik podjął się wyprawy przez Amerykę Północną, Środkową i Południową. W poszukiwaniu niezwykłych miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO przemierzy za kierownicą cały kontynent: od lodowej Alaski, przez chilijską pustynię, po bezdroża Argentyny.

Cała podróż jest przez Gorazdowskiego relacjonowana na łamach Trójki oraz na stronie internetowej przedsięwzięcia. Każdy, kto choć trochę zna radiową Trójkę i jej dziennikarzy, wie, że nie będzie to sucha relacja na temat pięknych krajobrazów, tylko prawdziwy podróżniczy reportaż bogaty w informacje o mieszkańcach i kulturze Ameryk, oraz, jakże by inaczej, ciekawych przygodach polskich reporterów. W wyprawie uczestniczy również operator Olgierd Michalak, dzięki któremu cała podróż jest dokumentowana wspaniałymi zdjęciami.

Wyprawa ruszyła w marcu i kilka dni temu wkroczyła do Meksyku. Relacje w Trójce od poniedziałku do czwartku, w audycji „Zapraszamy do Trójki”, po godz. 17 oraz na stronie lub na portalu Facebook.

Tusia Nowak

Źródła:

http://trzyameryki.polskieradio.pl/relacje#more-content

http://trzyameryki.polskieradio.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *