Prezydent Meksyku zapewnia, że spełni obietnice wyborcze

Przy okazji otwarcia zapory na rzece Yathé w stanie Hidalgo, Enrique Peña Nieto nawiązał do zbliżającej się pierwszej rocznicy swojej prezydentury i obiecał obywatelom, że zrealizuje wszystkie obietnice przedstawione podczas kampanii wyborczej.

,,Mój rząd stawia sobie za cel ukończenie i spełnienie 266 zobowiązań, które przedstawiłem jako kandydat, co nie oznacza 266 pojedynczych prac; w wielu przypadkach jest to realizacja licznych przedsięwzięć lub projektów, które mają wpływ na różne części kraju i jesteśmy na właściwej drodze, by całkowicie spełnić te obietnice”.

Prezydent wyjaśnił, że poświęcił dużo uwago kwestii zmian ram instytucjonalnych, a wszystkie zaproponowane przez niego reformy były potrzebne państwu, które wciąż w pełni nie wykorzystuje potencjału, którym dysponuje. Porównał również działania swoich polityków do siewu, po którym przyjdzie czas na zebranie owocnych plonów pracy.

Peña Nieto powtórzył, że jego rząd w przyszłym roku zajmie się realizacją rozpoczętych prac a nie zwiększaniem biurokracji. Celem jest faktyczny postęp kraju, zapewnienie obiecującej przyszłości, bardziej zachęcającej dla mieszkańców.

Już za 11 dni przyjdzie czas na podsumowanie pierwszego roku kadencji Peña Nieto i przeanalizowanie tego, co udało mu się zrobić dla Meksyku.

Źródła:

http://sipse.com/mexico/cumplire-mis-promesas-de-campana-pena-nieto-62193.html

http://www.aztecanoticias.com.mx/notas/mexico/174644/pena-nieto-asegura-que-cumplira-promesas-de-campana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *