Ekwadorski hotel wśród najlepszych na świecie

Napo Wildlife Center to ekologiczny hotel znajdujący się w Parku Narodowym Yasuní, na pograniczu Puszczy Amazońskiej i Andów. Ten luksusowy ośrodek wczasowy położony na obszarze objętym ochroną jako Rezerwat Biosfery i Człowieka UNESCO znalazł się na 4. miejscu w ogólnoświatowym rankingu 25 hoteli z najlepszą obsługą według portalu TripAdvisor.

Jak poinformowało ekwadorskie Ministerstwo Turystyki, hotel Napo Wildife Center dzięki opiniom turystów otrzymywał wyróżnienie w kategorii gościnność przez 5 ostatnich lat. Wyróżnienie to przyznawane jest hotelom, restauracjom oraz atrakcjom turystycznym utrzymującym wyjątkowo wysoki standard obsługi klienta. Zwycięzcy wybierani są na podstawie ocen przyznawanych przez użytkowników portalu.

Nie jest to jedyny ekwadorski hotel, który został doceniony przez użytkowników portalu. Certyfikat doskonałości otrzymały również ośrodki takie, jak Tren Ecuador, Hillary Nature Resort & Spa oraz Mansion Alcazar Boutique Hotel.

Foto: lifestyle.americaeconomia.com

Źródła:

http://lifestyle.americaeconomia.com/articulos/hotel-amazonico-ecuatoriano-entra-en-el-salon-de-la-fama-de-portal-de-turismo-tripadvisor?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

http://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cBestService-g294307#4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *