W Meksyku trwają nagrania do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie

Od kilku dni ulice centrum miasta Meksyk zamknięte są dla ruchu. Związane jest to z pracami nad najnowszym filmem o przygodach Jamesa Bonda.Część akcji Spectre, którego premiera planowana jest na koniec bieżącego roku, rozgrywać się będzie w historycznym centrum miasta, podczas tradycyjnych obchodów meksykańskiego święta zmarłych.

W zeszłotygodniowych nagraniach uczestniczył odtwórca głównej roli, Daniel Craig, a według doniesień lokalnych mediów na planie obecny był również reżyser, Sam Mendes. Wydarzenie przyciągnęło setki fanów najsłynniejszego agenta świata, którzy gromadzili się wokół wydzielonego dla ekipy obszaru, aby zobaczyć skaczącego z balkonu aktora.

W wyborze lokacji filmu konkurentami Meksyku były takie miasta jak Nowy Jork i Singapur. Nagrania w meksykańskiej stolicy są więc powodem do dumy i, według sekretarz Ministerstwa Turystyki Claudii Ruiz Massieu, wiążą się z dużymi korzyściami dla przemysłu turystycznego.

Rozgrywające się w mieście Meksyk sceny to nie jedyny meksykański akcent w Spectre. Na początku marca br. ogłoszono, że rola dziewczyny Bonda przypadła meksykańskiej aktorce Stephanie Sigman.

Źródła:

http://mexico.cnn.com/entretenimiento/2015/03/21/daniel-craig-se-brinca-la-barda-en-el-rodaje-de-spectre-en-mexico

http://mexico.cnn.com/entretenimiento/2015/03/20/habitantes-del-df-espian-la-filmacion-de-la-pelicula-de-james-bond

http://mexico.cnn.com/entretenimiento/2015/03/10/la-actriz-mexicana-stephanie-sigman-sera-una-chica-bond

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *